O nas

Na pierwszym miejscu jest dziecko.znak-przyjazny-dla-czlowiekBarwy_AC_2007_09.cdr

Projektując pościel dziecięcą przyglądamy się dzieciom, które będą użytkować daną rzecz. Zadajemy siebie pytanie co możemy zrobić dla komfortu i bezpieczeństwa dziecka?

Jesteśmy polskim producentem, dlatego już na etapie projektowania stosujemy tę filozofię. Gdy inni producenci myślą przede wszystkim o ilości, próbując na końcu myśleć o dziecku, dla nas właśnie dziecko jest najważniejsze. Nasze produkty wykonane są ręcznie z największą dbałością o szczegóły.

Dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa maluszków. Zależy nam, aby w składzie tkanin była jak znak-eko-texnajwiększa zawartość bawełny. Większość stosowanych przez nas tkanin i dzianin to 100% bawełna. Wszystkie stosowane przez nas tkaniny pochodzą od polskich producentów i są opatrzone certyfikatami. Tkaniny, włóknina silikonowa i wypełnienie.
Wypełnienia do poduszek i kocyków oraz tkaniny bawełniane posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100. Natomiast dzianiny opatrzone są certyfikatami Bezpieczny Dla Dziecka oraz Przyjazny dla człowieka.

Legret robi wszystko z miłości do dziecka.