Reklamacje i zwroty

ZWROT

Kupując Produkty Legret mają Państwo możliwość ich zwrotu, nie podając przyczyny, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Chcąc dokonać zwrotu wystarczy jedynie wypełnić formularz zwrotu (dostępny na dole strony), a następnie wysłać go razem z dowodem zakupu oraz towarem na adres magazynu:

Legret – zwroty

Słomków, ul. Gościniec 16,

96-124 Maków

tel. +48 537 918 809

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem oraz metkami. Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

Kupujący samodzielnie wybiera firmę kurierską, którą dokonuje zwrotu.

REKLAMACJE

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny na dole strony.

Przed odesłaniem produktów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze sklepem Legret w celu ustalenia sposobu dostarczenia reklamowanego przedmiotu. W przypadku uznanej reklamacji koszt przesyłki pokrywa sprzedający (sklep Legret). W przypadku nie zgłoszenia wcześniejszej reklamacji, koszty zwrotu pokrywa kupujący.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres magazynu:

Legret – zwroty

Słomków, ul. Gościniec 16,

96-124 Maków

tel. +48 537 918 809

 Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

Szczegółowe informacje dotyczące polityki reklamacji oraz zwrotów znajdują się w Regulaminie sklepu


wzór-druk_reklamacyjny.pdf
Wzór-Oświadczenie_o_odstąpieniu_od_umowy_zawartej_na_odległość.pdf