Dostawa i Płatności

Wszystkie nasze produkty są starannie pakowane i wysyłane w ciągu dwóch dni roboczych od chwili zaksięgowania płatności na naszym koncie. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka była jeszcze tego samego dnia co zamówienie.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszym magazynie po wcześniejszym umówieniu się.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost oraz Poczty Polskiej. Sami Państwo wybieracie optymalną do swoich potrzeb opcję dostawy. O wysokości opłat są Państwo informowani przy zamawianiu, jeszcze przed dokonaniem płatności. Wysokość opłaty za dostawę zależy od wagi paczki i waha się w przedziale 12,00-28,00 zł.

Jeśli dostarczony towar uległ uszkodzeniu podczas dostawy prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego przy Kurierze. Przed podpisaniem odbioru polecamy również rozpakowanie przesyłki, aby sprawdzić czy nie został uszkodzony zamawiany towar.

Istnieje możliwość wybrania sposobu dostawy za pobraniem. O kosztach również są Państwo informowani podczas składania zamówienia.

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Nr konta można zaleźć w Regulaminie

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Szybkie i bezpieczne płatności eService.

Klient może wybrać następujące płatności za zamówione Towary: Płatność BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności eService. eService należy do
PKO Banku Polskiego i Global Payments.

Płatność za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.